Бізнес чи кохання

   Всім привіт! Це Ілля та Анастасія - засновники "Jollyskin"
Познайомтесь поближче, та отримайте відповіді на деякі цікаві питання. 


Як прийшла ідея створення магазину?

Анастасія: "На початку повномаштабного вторгнення я шукала доглядові засоби, але мало хто працював на той момент, тому вирішила, що треба виправити цю ситуацію, Ілля охоче підтримав мою ідею."

Ілля: "Не дивлячись на ситуацію в країні - ми не зневірились і не побоялись ризикувати. Не буду приховувати, зараз ми так само ризикуємо, але не дивлячись ні на що, впевнено крокуємо вперед і віримо тільки в найкраще! Мене змотивувала моя кохана. Цей бізнес був створений з мільйони шматочків кохання, з метою, щоб у неї та всіх наших українок завжди були її улюблені косметичні засоби не дивлячись ні на що! Забігаючи на перед, я їй багато разів утирав сльози і кожного разу казав, що "все буде добре", в моменти, коли опускались руки і було складніше, ніж ми могли уявити."


Скільки існує ваш магазин?

Настя: "Нашому магазину півтори рочки, але для нас це як дитя)))"

Хто у вас в парі за що відповідальний ?

Ілля: "Я на себе взяв усі технічні моменти, а вона більш творчі. В інстаграмі робить щось класно, всілякі фоточки, відео, спілкування з клієнтами. Я бачу як їй це подобається. Люди також це відчувають та йдуть на наш вайб, енергію."

Настя: "Да, мені це все дуже подобається. Я відчуваю велику турботу до кожного, хто до нас звертається."


А були неприємні випадки?

Настя:
"Ну да, прикро, коли не забирають посилки. Мене це прям раніше сильно засмучувало. Одного разу питаю жіночку про те, чому відмова, може там щось не то (завжди питаю), а вона: "та чоловік жлобяра, не дав грошей", сміялись довго))). А так... ну прям неприємного немає."

Як сувмісний бізнес впливає на ваші стосунки?


Ілля: "Відповідаю особисто за нас - нам так нормально. Ми багато спілкуємось, розмежовуємо наше партнерство по роботі, та у стосунках. Мені подобається працювати разом. Їздимо відправляти-забирати посилки, рахуємо, розробляємо стратегії і багато того, що нас сближує. Іноді, звісно бувають моменти, коли щось виходить з під ладу, але ми ж звичайні люди як і всі."


Настя: "Я навіть не турбувалась за ці моменти, хоча багато психологів не радять разом будувати бізнес. Також випадки знаю, що пара чи друзі створювали щось спільне, а потім не ладилось. Але це все індивідуально, треба сходитись у думках, знати, що ви йдете до спільної мети, а не кожен у різні боки тягне. Тоді все буде виходити. Головне спілкуватись і вирішувати проблеми одразу. Під словом "вирішувати" я маю на увазі дійсно трудитись над взаємовідносинами, але тільки разом. Якщо це потрібно лише одному з партнерів - не годиться."


Якщо у вас ще виникли питання то можете написати на пошту jollyskin.com.ua@gmail.com 
Ми обовʼязково опублікуємо!